Jak správně určit velikost boxerek

person Zveřejnil: ChlapskáZásilka.cz list V: Novinky blog Datum: comment Komentář: 2 favorite Zhlédnutí: 374

Jak určit velikost boxerek

Boxerky patří k nejpopulárnějším kusům spodního prádla. Spokojeně je nosí příslušníci obou pohlaví. Jejich hlavní výhoda spočívá v pohodlném střihu, který zakrývá celou oblast pánve, takže v zimě jsou nepřekonatelnou volbou.

Určit jejich velikost by neměl být problém. Ve většině případů platí pravidlo, že velikost spodního prádla kopíruje velikost oblečení, jaké nosíme běžně. Samozřejmě, nemusí to platit vždy. Boxerky ale nejsou tanga, při nichž odborníci doporučují kupovat si větší velikost pro pohodlné nošení. Klidně si můžete koupit boxerky ve stejné velikosti, v jaké kupujete kalhoty na běžné nošení. Pokud tomuto pravidlu nedůvěřujete, jednoduše se přeměřte.

 
Krejčovským metrem si změřte obvod boků a naměřené hodnoty si prohlédněte v naší tabulce. Zjistíte v ní velikost podle číselné, ale i písmenkové klasifikace. Způsob měření obvodu boků je pro obě pohlaví stejný. A pokud vás zajímá, jestli si mají pánové měřit i něco jiného, netřeba. Přední váček na jejich chloubu je v jedné, univerzální velikosti. Boxerky jsou totiž dostatečně elastické a vejde se do nich opravdu dost.
 

Proč si vybrat právě boxerky?

Oblíbenost boxerek není náhoda. Není to jen o zmíněné pohodlnosti. Boxerky se vyrábějí v různých provedeních a z různých materiálů, takže se dají využít nejen na domácí nošení, ale i na sport nebo jinou aktivní fyzickou námahu. Nemluvě o tom, že vypadají skvěle, a to jak na mužích, tak na ženách.
.
Podívejte se na naší nabídku skvěle padnoucích boxerek zde.
 

Komentář

Vytvořeno Čtvrtek, leden 31, 2019 Napsal lubos Přidat komentář
Super článek. Dost mi pomohl. :)
Vytvořeno Čtvrtek, leden 17, 2019 Napsal Marek Přidat komentář
Moc děkuji, za článek hrozně mi pomohl při určení správné velikosti.
Ta vaše tabulka velikosti pro jednotlivé značky je také moc fain, určitě jsem u vás nenakupoval naposled.
Díky Marek

Přidej svůj komentář

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec

Nová registrace

Máš už svůj účet?
Přihlaš se zde Nebo Obnovit heslo