Pánské barevné ponožky

person Zveřejnil: Martin list V: Blog Datum: comment Komentář: 0 favorite Zhlédnutí: 1250

Pánské barevné ponožky

Barevné ponožky 

Velký výběr pánských barevných ponožek.

Dnes bychom Vám chtěli přiblížit naši velkou nabídku pánských barevných ponožek. V současné době už nemusíte nosit pouze černé nebo bílé ponožky. Hitem posledních let jsou barevné ponožky! Lze je nosit opravdu kamkoliv. Ven s přáteli, do práce, na večírek, ale klidně i k obleku. Dobrým výběrem ponožek lze okolí ukázat, že nejste žádný suchar, ale naopak, že se vyznáte ve světě dnešní módy.

V naší nabídce máme velké množství těchto pánských barevných ponožek. Nabízíme například kostkované ponožky, ponožky s puntíky, proužky nebo i opravdu veselé ponožky s různými vzory. Poslední dobou je velký zájem o pivní ponožky, kterými je možné obdarovat správného pivaře! Je to ideální dárek!

Samozřejmě musíme brát ohled i na konzervativní pány, takže nabízíme i jednobarevné ponožky, které lze nosit k obleku. Máme ponožky zelené, žluté, modréčervené a samozřejmě klasické černé oblekové ponožky

Většina našich prodávaných ponožek je vyrobena v České republice. Jsou to zejména značky Voxx, Lonka. 

Nejprodávanější a tudíž i nejoblíbenější barevné ponožky jsou ponožky WooDoo mix A, kdy za 269 Kč získáte 3 páry barevných ponožek.

Barevné ponožky WooDoo mix A  Barevné ponožky s trávou  Pivní ponožky    

Další oblíbené jsou ponožky Wearel 013, také 3 páry za 279 Kč a neméně oblíbené jsou ponožky Depate mix K se vzorem konopí. 

Vyzkoušejte barevné ponožky! Máme všechny skladem a již zítra můžete zazářit ve veselých, cool ponožkách, ve kterých Vás nikdo nepřehlédne. 

Stačí si vybrat ty své! Vyber zde!

Komentář

Prozatím žádný komentář

Přidej svůj komentář

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec

Vytvořit nový účet

Máš už účet?
Přihlaš se nebo si nech poslat nové heslo!