Spodní prádlo - pánské boxerky

person Zveřejnil: Martin Raček list V: Blog Datum: comment Komentář: 0 favorite Zhlédnutí: 2121

Spodní prádlo - pánské boxerky

Dnes Vám chceme představit velmi důležitou kategorii pánského spodního prádla. Všichni víme, že chlapi mohou nosit buďto slipytrenýrky a nebo boxerky, ale málo kdo už ví, v čem je plus a mínus těchto druhů.  A proto Vám dnes napíšeme něco o pánských boxerkách.

Boxerky jsou na mužích nejvíc sexy! 

Podle průzkumu více jak 70% oslovených žen preferuje na svých mužích boxerky místo klasických trenýrek. Zejména na vysportované postavě vypadají klasické boxerky úžasně. 

Ale něco k historii. 

Prvopočátek boxerek se datuje někam k roku 1990 a za návrhem a realizací prvních boxerek není nikdo jiný než slavná značka Calvin Klein, která vyrábí velmi kvalitní boxerky z bavlny a elastanu. Většinou je poměr 95% ku 5%. Boxerky bývají s gumou, na které je napsána značka nebo logo firmy. 

Boxerky se dají dělit boxerky s kratší nohavičkou (Low Rise) a s delší nohavičkou. Oba tyto typy jsou vhodné jak na sport tak na běžné nošení a díky svému designu i na módní přehlídky.

Značky pánských boxerek. 

Mezi nejvýznamnější značky pánských boxerek patří bezesporu značky Calvin Klein, DieselTommy Hilfiger a Levis, které se specializují i na výhodná balení, kde můžete ušetřit velké množství peněz, když koupíte balíček 2 nebo 3 ks boxerek v jednom PACKU.

Pánské boxerky Calvin Klein

Dále je na trhu velmi kvalitní česká značka Pleas, která vyrábí své spodní prádlo v ČR na vysočině a nebo italská značka Enrico Coveri, která se specializuje na levnější boxerky, řádově okolo 200 Kč za kus. 

Když jsme ve výčtu značek, nejde opomenout stále více oblíbené boxerky Andrie nebo bambusové spodní prádlo značky Gino, které je bezešvé, takže nikde netlačí a je dokonale pohodlné. 

Veškeré tyto značky si můžete prohlédnout na našem eshopu www.chlapskazasilka.cz v kategorii boxerky a vybrat si ty své!

Komentář

Prozatím žádný komentář

Přidej svůj komentář

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec

Vytvořit nový účet

Máš už účet?
Přihlaš se nebo si nech poslat nové heslo!