Ani superhrdinové nemají čas na spodní prádlo...


CO JE ChlapskaZasilka.cz?

Chlapi mají vždy něco lepšího na práci, než řešit svoje vytahané trenky nebo děravé ponožky. Raději loví holky na baru, zabíjejí draky nebo zdolávají Mount Everest. Přicházíme s webovou službou ChlapskaZasilka.cz – pravidelné a flexibilní zásilky chlapského zboží každé tři měsíce.

Jednoduše si z naší nabídky triček, trenek, holítek a dalšího sestavíš zásilku na míru. Můžeš sáhnout i po našich připravených setech. A po třech měsících se Ti opět ozveme, můžeš si cokoliv přidat, upravit nebo odebrat. Ani tři měsíce nejsou pevně stanovené, jednoduše do poznámky napiš, že chceš něco jinak . Chceme, aby se chlapi mohli věnovat lepším věcem a na obměnu základních potřeb už nemuseli ani myslet.

 

JAK TO VZNIKLO?

Rádi sportujeme a nápad přišel po jednom tréninku, kdy jsme si všimli, že chlapi by se mohli lépe starat o svoje spodní prádlo a děravé ponožky. Ale oni to nechtějí řešit a trávit čas v obchodech. Tak jsme hledali způsob, jak jim pomoci.

V Americe jsme našli a odzkoušeli super službu manpacks a řekli jsme si, proč sakra nefrčí tato služba i u nás? Chceme dopřát stejnou a ještě větší pohodu i českým chlapům! 

 

Vytvořit nový účet

Máš už účet?
Přihlaš se nebo si nech poslat nové heslo!