13.6.2018

Máme naskladněné nové zboží značky Calvin Klein!

 

 

Nyní si i u nás můžeš vybírat kvalitní a hlavně luxusní boxerky od světové značky Calvin Klein. Naskladnili jsme výhodné plno 3PACK balení za super ceny 1049 Kč. Nejoblíbenější boxerky jsou nazývány "Low Rise" (krátké nohavičky a lehce nižší sed), které skvěle padnou! Máme v nabídce modely U2664G v různých barevných variantách, ale také samostané boxerky po 1ks. Bílé balení, černé balenímodrý mix nebo třeba barevný mix U2664h tricolor, kde jsou modré, bílé a červené boxerky. Mezi vůbec nejprodávanější 3PACK pak patří mix černé, šedé a bílé barvy, který bys měl vyzkoušet i ty! Mrkni!

Hlavní výhody: pohodlnost, kvalita, luxus

Něco o značce:

Značka Calvin Klein se zrodila roku 1968, kdy ji založil Calvin Klein se svým přítelem Barrym Schwartzem. Dominantními prvky této značky je elegance, kvalita a volnost. Značka Calvin Klein se může pyšnit mnoha módními úspěchy a díky tomu si vybudovala pevné místo v popředí módní branže. 

 

 

Naši spoluhráči

Společně pomáháme správným chlapům, aby se zařadili do naší komunity, už se nikdy nemuseli starat o svoje špinavé trenky a roztrhané ponožky, a konečně tak měli čas na pořádnou nálož superhrdinské práce.

 

"Jsme rádi, že nás Chlapská Zásilka oslovila se svojí nabídkou a spousta našich zaměstnanců je teď opravdu spokojená a chlubí se svým přátelům jak naším dárkem, tak kartičkou "Správného chlapa", kterou automaticky dostali." - Igor POLÁŠEK, jednatel firmy

Ne každá stavební firma se zajímá i o svoje zaměstnance. Společnost MÜPO ale může říct, že každý její dělník, projektant i manažer chodí v pohodlí a odvádí tak špičkovou práci. Společnými silami jsme pomohli 214 správným chlapům!

Více najdeš na www.mupo.cz 

  

                                           

"Chlapi z firmy jsou unešení něčím navíc a makají jak šroubky. Slevová kartička na zboží ChlapskéZásilky, která je zároveň průkazkou pro klub správných chlapů je teď ve firmě hitem." Martin Bolf, majitel firmy

Jeden z prvních tvůrců naší služby "Tým" je Auto Drásov, který umí dodat náhradní díly do jakéhokoliv asijského auta. Všichni zaměstnanci se díky naší spolupráci dostali do klubu správných chlapů a můžeme se tak chlubit dalšími 19 správnými chlapi!  

Více najdeš na www.auto-drasov.cz

 

 

"S Chlapskou Zásilkou je skvělá spolupráce, která nám bezproblémově přinesla zajímavé odměny svěží a vtipnou formou, kterou máme v práci rádi. Sami jsme rádi hned navázali užší spolupráci." - Jan Nobilis, jednatel firmy 

Tato super digitální agentura už pomohla 12 chlapům, aby se cítili skvěle a mohli tak plnit přání všem jejich zákazníkům. 

Více najdeš na www.igloonet.cz

Vytvořit nový účet

Máš už účet?
Přihlaš se nebo si nech poslat nové heslo!