Pánské trenýrky Horsefeathers

person Zveřejnil: Martin list V: Blog Datum: comment Komentář: 0 favorite Zhlédnutí: 4420

Pánské trenýrky Horsefeathers

Dnes bychom Vám chtěli představit přední českou značku nejen kvalitního oblečení na zimu, ale také kvalitního pánského spodního prádla. Ano, je to značka Horsefeathers, která se mimo jiné specializuje na výrobu pánských trenýrek a boxerek. 

Počátek této značky se datuje na přelom roku 1992/1993 kdy z prostého nápadu vznikla tato nyní již celosvětová značka. Ze skromných podmínek až mezi špičku snowboardového oblečení na zimu, ale i spodního prádla. 

V naší nabídce máme nepřeberné množství trenýrek značky Horsefeathers. Jde zejména o barevné, kostkované trenky s jednoduchým vzorem. Trenýrky jsou velmi pohodlné díky svému vytříbenému a propracovanému střihu, který oceníte nejen při sportu, ale i na běžné nošení. O kvalitě se vůbec nemusíme bavit. 100% bavlna, vyrobeno v ČR = záruka maximální spokojenosti.

Cenově se jedny trenýrky pohybují okolo 350 Kč, což je adekvátní, za kvalitu, kterou dostanete.

   

Podívejte se na naši nabídku trenýrek značky Horsefeathers a vyberte si ty, které se Vám líbí, máme jich na skladě opravdu mnoho. Odesíláme do 24 hodin od objednání a garantujeme maximální spokojenost. Chlapská zásilka je specialista na prodej pánského spodního prádla. Trenýrky, boxerkyponožky pro pány, chlapy i kluky. Vybere si každý.

Komentář

Prozatím žádný komentář

Přidej svůj komentář

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec

Vytvořit nový účet

Máš už účet?
Přihlaš se nebo si nech poslat nové heslo!