Nevíš si rady s postupem platby? Žádný problém, čti dál.

Dobírka

Pokud chceš zaplatit, až když budeš mít zboží v ruce, dobírka je pro Tebe správnou volbou. Cena 30 Kč.

Převodem na účet

Neplať zbytečně za peněžní transakce a pošli nám v klidu peníze na účet. Další pracovní den po připsání peněz na účtu Ti hned zboží zašleme. Cena zdarma. Po obdržení objednávky Ti e-mailem zašleme všechny potřebné informace (číslo účtu, variabilní symbol). Kdyby e-mail náhodou nedorazil tak číslo účtu je 9878554002/5500 a jako variabilní symbol zadej číslo objednávky.

Pozor při platbě převodem na účet dbej na správné opsání variabilního symbolu, abychom mohli Tvoji platbu přiřadit k Tvé zásilce. Díky!

GoPay – online platba (platební brána)

Máš- li aktivovanou svou platební kartu pro platbu online a nechceš platit za dobírku nebo čekat až se převedou peníze, platba online je tou pravou volbou. Cena zdarma.

Zvol si metodu GoPay a řiď se příslušnými pokyny.

Platba probíhá v následujících krocích:

  • Po výběru systému GoPay budeš přesměrován na stránky platební brány GoPay.
  • Vybereš preferovanou platební metodu (nemusíš být registrován u GoPay).
  • Poté budeš přesměrován dle vybrané platební metody a budeš vyzván k zadání uživatelských údajů a dokončíš svou platbu.
  • Peníze nám budou ihned připsány na účet a my můžeme co nejdříve expedovat Tvoji zásilku!

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.