Pánské trenýrky - spodní prádlo pro muže

person Zveřejnil: a a list V: Blog Datum: comment Komentář: 0 favorite Zhlédnutí: 5381

Pánské trenýrky - spodní prádlo pro muže

Pánské trenýrky

Dnes je přesně ten den, kdy je třeba Vám představit velmi podstatnou část pánského šatníku. Ano, je to tak! Další kategorií pánského spodního prádla jsou trenýrky. Každý jim říká trochu jinak. Trenýrky, trenky, trencle, treny atd... Každý chlap je zcela jistě musí mít doma ve svém šatníku. No jen se mrkni! :)

Něco k historii

Trenýrky začaly být v oblibě kolem 30.let 20. století, kdy pánské spodní prádlo začalo mít podobu přibližně takovou, jakou ji známe dnes. 

Provedení trenýrek.

Pánské trenýrky se v současné době dělí na 3 nejhlavnější kategorie. Jsou to trenýrky s klasickou gumou, které jsou vhodné na běžné nošení do práce, do společnosti a na doma. Trenýrky s trochu širší gumou - kolem 2 cm a déle na trenýrky se sportovní gumou, které jsou vhodné zejména na sport. Na výrobu těchto trenýrek se specializuje zejména česká značka STYX underwear.

Značky

Mezi zahraniční značky trenýrek, které jsou u nás k dostání patří zejména trenýrky Calvin Klein, které dělají módní trenýrky, ale také užší variantu, kterou nazývají slim fit a trenky značky Levis, které jsou velmi kvalitní. 

Z českých značek je třeba vypíchnout 3 nejzásadnější a to RepresentHorsefeathers a STYX. Tyto značky vyrábějí své trenýrky v České republice a jeden kousek Vás vyjde na cca 350 Kč. Lze si ale vychytat různé slevové akce, kde je možné se dostat až na polovinu této ceny. Určitě nesmíme zapomenout na další výrobce jako GINO, GOSHPLEAS nebo Andrie, ale ty na trhu zatím nemají tak významné postavení. Vyjma tedy trenýrek Pleas, to je česká legenda a stálice.

Materiál

Trenky se většinou šijí ze 100% bavlny a jediné, co je na nich z elastanu je právě guma. 

A proč jsou trenýrky v dnešní době tak oblíbené? 

Je to celé o pohodlnosti a designu. V dnešní době se dělají i trenýrky se zadním dílem, takže se nikde nic nezařezává a pohodlnost je opravdu na prvním místě. S touto technikou přišli před lety právě trenky STYX a mnoho chlapů si je právě pro tuto vlastnost oblíbilo.

Dále se dá ocenit právě design a kreativita. Dnes už to zdaleka není jen o kostkách. Na trenýrky se dá pomocí speciální techniky natisknout prakticky cokoliv, od kotviček, puntíků až po opravdu grafická veledíla.

No a jaké máš ve skříni spodní prádlo ty? Trenýrky nebo boxerky? A nechceš si vybrat stylové trenýrky? Vybírej u nás na chlapské zásilce. Jsme jedním z předních prodejců pánského spodního prádla. Najdeš u nás trenýrky, boxerky nebo třeba barevné ponožky. Stačí si vybrat!

Komentář

Prozatím žádný komentář

Přidej svůj komentář

Neděle Pondělí Úterý Středa Čtvrtek Pátek Sobota Leden Únor Březen Duben Květen Červen Červenec Srpen Září Říjen Listopad Prosinec

Vytvořit nový účet

Máš už účet?
Přihlaš se nebo si nech poslat nové heslo!